Program
Pátek | |
12:00 - 17:00 | příjezd, registrace a ubytování účastníků srazu ve Vinařství u Kapličky v Zaječí (prohlídka Vinařství) |
Sobota | |
7:30 - 8:30 | dodatečná registrace ve Vinařství u Kapličky v Zaječí |
8:45 | start I. etapy: Zaječí - Valtice |
9:30 - 10:30 | občerstvení a výstava historických vozidel na náměstí ve Valticích |
10:30 | start II. etapy: Valtice - Poysdorf |
11:00 - 11:45 | výstava historických vozidel na náměstí v Poysdorfu |
11:45 | start III. etapy: Poysdorf – Mikulov |
12:15 - 14:00 | oběd a výstava historických vozidel na náměstí v Mikulově |
14:00 | start IV. etapy: Mikulov - Lednice |
14:30 - 17:00 | výstava historických vozidel v zámeckém parku v Lednicích |
17:00 | start V. etapy: Lednice - Zaječí |
19:00 | večerní program: Moravský večer v sklípku, moravské speciality, moravské víno a cimbálová muzika, ocenění posádek |
Neděle | |
snídaně, odjezd účastníků a ukončení srazu |
Více na webu akce.