Veterán/youngtimer srazy a akce 2024

Chcete zažít historii na vlastní kůži? Vidět unikátní historické automobily, zažít sílu sazí z parní lokomotivy nebo uslyšet burácení výkonného motoru historického letadla? Pak sledujte naší mapu akcí.

 

 

Upozorňujeme, že nejsme organizáotry jednotlivých akcí a veškeré zveřejněné informace jsou bez záruky. Pokud chcete znát přesnější informace, vždy je hledejte na stránkách organizáotorů jednotlivých akcí.

Pro organizátory

Chcete-li zde zaregistrovat vaší akci, zašlete infomrace na akce(na)skodanekoupit(tecka)cz. Do e-mailu uveďte jednou větou pro koho je sraz určen (jaký typ vozů, stáří a jestli jen pro majitele, nebo i pro širokou veřejnost), program (lze dodat dodatečně), datum konání od-do, místo konání (ideálně odkaz na bod na mapě, přímo ke vjezdu na akci, ne pouze město či obec) a letáček s logem (je li) případně fotografie z minulých akcí. Publikace je zdarma.

Líbí se vám naše mapa? Podpořte nás.

Sledování stovek akcí věnovaných historické technice, aktualizace informací, jejich zveřejňování a komunikace s organizátory a natáčení reportáží nás každoročně stojí velké množství času. Orgainzáotry také podporujeme merchem z našeho e-shopu pro lokální soutěže. Všechny tyto aktivity jsou financovány naším e-shopem. Nákupem v něm nejen podpoříte renovaci našeho historického vozu, ale i veškeré další aktivity spojené s kulturou a vzděláváním v oblasti historické techniky.